Quadmania Motorkari

O nás

Motoportal.cz

Společnost MOTOportal, s.r.o. provozuje webové portály Motorkáři.cz a Quadmania.cz, které nabízejí prostor pro příznivce motocyklů a čtyřkolek již od roku 2001, respektive 2008. Na českém internetu v tomto segmentu obsadily dominantní pozici a jako jediné se zařadily po bok klasickým časopisům v těchto oborech.

Na našich portálech denně naleznete aktuální zprávy, novinky ze sportu, reportáže, videa a redakční testy motocyklů a čtyřkolek. Tyto články přinášíme v mnohem širším rozsahu a s větší aktuálností, než mohou nabídnout motocyklové a čtyřkolkové časopisy, stále více redakčních testů a reportáží doplňujeme vlastními videoklipy a podíl tohoto obsahu na našich webech časem ještě poroste.

Naše weby kromě publicistické části nabízejí další internetové služby:
Bazar s nabídkou strojů z druhé ruky a příslušenství od soukromých majitelů i firem. Databázi zaregistrovaných majitelů a jejich strojů s možností fotogalerií a recenzí spolu s funkcemi pro vyhledávání a komentáře. Online katalog motocyklových firem. A nakonec velmi vyhledávané diskuzní fórum, které se v současné době stalo  cenným zdrojem zkušeností a názorů a slouží jako místo pro setkávání prakticky všech  příznivců motorek a čtyřkolek s přístupem na internet.